O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się instalacją nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących folie grzejne na podczerwień. Oferujemy zaawansowane technologicznie produkty najwyższej klasy przeznaczone do ogrzewania płaszczyznowego (podłogowe, sufitowe, ścienne).   

Ponadto, aby ułatwić klientom korzystanie z ogrzewania oferujemy również dwie formy sterowania ogrzewaniem w formie standardowych termostatów lub zaawansowanej, aczkolwiek prostej w obsłudze i intuicyjnej aplikacji Inteligentnego Domu.

W celu sprostania wymaganiom stawianym przez rynek i klientów oferujemy również kompleksową obsługę w ramach programu PROSUMENT - montażu systemów fotowoltaicznych w domach. Przeprowadzamy cały proces instalacji - od napisania i złożenia wniosku wraz z potrzebną dokumentacją do ostatecznego zamontowania i wystartowania systemu. Oferujemy sprzęt światowych marek, dając najdłuższy okres gwarancyjny na panele fotowoltaiczne. 

Dzięki połączeniu ogrzewania podczerwienią z inteligentnym sterowaniem oraz panelami fotowoltaicznymi każdy dom zamienimy w ekologiczny, inteligentny i energooszczędny.