Oferta

Przedstawiamy Państwu 3 proste kroki do posiadania ekologicznego inteligentnego domu.

Pierwszym i głównym elementem jest system ogrzewania na podczerwień. Dzięki niemu możecie w łatwy i szybki sposób ogrzewać każde pomieszczenie. W dodatku jest to najzdrowsze i najbardziej przyjazne środowisku ogrzewanie dostępne na rynku.

Aby uzyskać optymalną korzyść z ogrzewania podczerwienią, trzeba nim odpowiednio sterować. Dlatego opracowaliśmy dwa systemy w pełni odpowiadające Państwa wymaganiom: Inteligentny Dom oraz tradycyjne termostaty.

Ostatnim ważnym krokiem jest dołączenie do milionów osób na świecie określanych mianem prosumentów. Oznacza to, iż dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, będziecie Państwo zarówno konsumentem, jak i producentem energii elektrycznej. Aby to zrobić, oferujemy instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym będziecie czerpać energię elektryczną ze Słońca i uniezależnicie się od  wielkich firm energetycznych. Ceny prądu będą rosły, w związku z tym inwestycja w odnawialne źródła energii to nie tylko ekologiczny tryb życia, ale również ogromna oszczędność pieniędzy na przestrzeni lat.

Inteligentny Dom - Sterowanie ogrzewaniem


Ustaw w kilka sekund temperaturę w domu, albo zmieniaj ją na bieżąco ze
swojego telefonu!

Fotowoltaika - program PROSUMENT


Pobieraj energię ze Słońca i wykorzystuj ją do własnych potrzeb!